Plustech
Ücretsiz Teklif Alın
Formumuzu doldurun, en kısa sürede sizinle iletişime geçerek en uygun güvenlik çözümünü sunalım.
Ürün, hizmet ve kampanyaların reklam amaçlı sunulabilmesi için verilerin işlenmesine ve reklam içerikli ticari elektronik ileti gönderilmesine izin veriyorum.
PLUSTECH İLE
HEMEN TANIŞIN
 
Biz Kimiz?

PlusTech Güvenlik Sistemleri olarak, 2006 yılında Elektronik Güvenlik Sistemleri alanında, yüksek müşteri memnuniyeti hedefi ile sektörde fark yaratmak amacıyla hizmet vermeye başladık.

Geçen 14 yıl içinde kamu ve özel sektörde gerçekleştirdiğimiz 600’den fazla projede yaşadığımız tecrübelerle kazandığımız bilgi birikimi ve uzman insan kaynaklarımız ile birlikte müşterilerimize daha da kaliteli hizmet sunabilmek için çalışmaya devam ediyoruz.

Bugün, bir çok farklı sektörde bulunan müşterilerimizin Elektronik Güvenlik Sistemleri ihtiyaçlarına yönelik projelendirme, uygulama ve satış sonrası hizmetlerimiz ile optimum çözümler sunuyoruz.

Misyonumuz

Elektronik Güvenlik Sistemlerinin öneminin ve faydalarının daha iyi anlaşılması, kurumlarda teknolojiye dayalı Güvenlik bilinci oluşturulması ve bu çözümlerden daha verimli ve doğru şekilde faydalanabilmesi adına çalışmak.

Sektörümüz de Dünya da herkese uyan tek bir çözüm olmadığını biliyoruz. Herkesin kendisine göre ihtiyaçları ve bunlara özel çözümlere ihtiyacının olduğunun bilincindeyiz.

Bu sebeple her zaman müşterilerimizin ihtiyaçlarına özel çözümleri geliştiriyor ve bunları hayata geçirebilmek için çalışıyoruz. Bunun içinde en az bilgi birikimi kadar hayal gücüne de her zaman ihtiyacımız var.

 
 
Bahçeşehir 2. Kısım Mh. Hoşdere Cd. Tuna Sk. No: 1/B Başakşehir / İSTANBUL
© Copyright 2022 - PlusTech Alarm - Tüm hakları saklıdır. |